Hakkımızda

Hayallerinizdeki ürün ve makine tasarımları için çözüm ortağınız…

MDI Mühendislik ekibi on yılı aşkın bir süredir makine tasarımında ve ürün geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Tarım, gıda, sigara, medikal, endüstriyel ekipman, mimari, mobilya ve tüketim ürünleri alanlarında yenilikçi yaklaşımıyla tasarımlar geliştirmiştir. Ayrıca ürünlerin markalaşma ve ambalajlama konularında da çalışmalar yapmıştır.

Birçok alandaki projelerden edinilen tecrübe ve yetkinlik ile beraber, projeleri başından sonuna kadar doğru yöntem ve yaklaşımla yönlendirilmeye olanak sağlayan çok yönlü bir yapıya bürünmüştür.

MDI Mühendislik ‘in en belirgin özelliklerinden biri de doğrudan üretim odaklı oluşudur. MDI Mühendislik tasarımın ve mevcut bulunan iyileştirmenin yanı sıra üretim yapabilme potansiyeline sahip olarak hizmet verebilir kabiliyete sahiptir.

Günümüzde mevcut durumda tesislerde bulunan birçok makine, ihtiyaçları tam olarak karşılama konusunda yetersiz kalabilmekte ya da değişen ihtiyaçlara yanıt verememektedir. Bu durumda sorunun çözümü için yeni makine ve sistemlerin tasarlanması sonucunu doğurmaktadır. MDI Mühendislik ekibi, talepler doğrultusunda ihtiyaca göre özel makine, ekipman, aparat ve kalıp tasarlamaktadır.